Nový vzhled webu

Ubíhající čas, vzůstající aktivita hackerů a nové verze redakčního systému, který pohání tento web, mne přinutily konečně k dlouho odkládané aktualizaci redakčního systému.

Po provedené aktualizaci mne ale poněkud překvapilo nestandardní chování doposud používané šablony – vzhledu webu. I když se mi dosavadní vzhled už přestával líbit, nečekal jsem tak brzkou změnu. Původně jsem si chtěl vytvořit svůj vlastní design stránek. Bohužel si ale vzniklá situace vyžádala okamžité řešení. Jelikož mi stávající pracovní povinnosti nedávají prostor pro doplnění znalostí v oblasti programování v php, html a css, rozhodl jsem se využít opět nabídku vzhledu webu, kterou nabízí široká komunita uživatelů redakčního systému WordPress. V této chvíli jsem provedl nejnutnější úpravy a překlad šablony na nejvíce viditelných místech. Omluvte prosím občas se vyskytující anglické výrazy z původní verze šablony. Překlad dokončím v dohledné době. Jo, a taky musím projít starší články a upravit formátování obrázků a některé linky nemusí být funkčí …

Se změnou webu Vás, čtenáře našeho webu, také čeká malé překvapení – pomocí tlačítka umistěného na konci každého příspěvku máte možnost „vytisknutí“ článku do souboru pdf.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *