Jak jsme propadli aukcím

Když jsem se před rokem zaregistroval na Aukro, netušil jsem, jak nám změní život. Poznámka pro ty, co netuší, k čemu Aukro je: Aukro je největší česká internetová on-line aukce a zároveň velký e-shop a bazar v jednom. Nakoupit na něm můžete snad vše, na co si vzpomenete – od knih přes sběratelské předměty,oblečení nebo elektroniku až po automobily a motocykly všeho stáří.

Jakmile jsem v minulém roce úspěšně koupil starožitné váhy, které jsem si vybral jako doplněk naší kuchyně, téměř jsem zapomněl, že mám nějaký účet na Aukru. Až najednou někdy v listopadu mně Andrea požádalo o naše přístupové heslo. A od  té doby to začalo. „Víš, vyhrála jsem na Aukru v aukci takovou hezkou mikinku“ sděluje mi častěji a častěji během několika dní a zároveň dodává: „Že mi pošleš penízky na tento účet? Je to jen za 299 korun a nekup to za ty peníze a navíc jsem podobnou nikde neviděla!“ No a o od té doby v tom jedeme. Už nejenom nakupujeme, ale snažíme se také prodávat věci, které jsem téměř nepoužité a je nám líto je vyhodit.

Pokud chcete získat o Aukro další informace, můžete navštívit blog o Aukro.cz. Pro uživatele, kteří častěji nabízejí své předměty do aukce, stojí za pozornost blog o tom, jak s Aukro ušetřit nebo naopak nakupující blog jak si nenechat ujít aukci.

A nezapomeňte si přihodit i v naší aukci!

 

Jedna odpověď na “Jak jsme propadli aukcím”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *