Kde hledat informace o dovolené v Řecku

Když se mě přátelé ptali, jak jsme se dozvěděli, kam jet, co vidět, kde bydlet atd., tak jsem vždy lakonicky odpověděl: „Přece na internetu“. Od doby příprav na naši první „velkou“ „zahraniční dovolenou na Korsice“:[http://www.rektorikl.cz/?p=4] uplynul sice nějaký ten čas, ale internet mezi tím v české kotlině zdomácnil a urazil notný kus cesty ve vývoji. Vznikla celá řada zajímavých projektů a stránek, na kterých se dá čerpat řada užitečných informací.

Jeden z takovýchto projektů, stránky „www.recko.name“:[http://www.recko.name], nás inspirovaly v pořadí již ke třetí výpravě na řecké ostrovy. Stránky vznikly z nadšení, a zcela jistě i okouzlením Řeckem, pana Romana.

Cestovatelům nabízí „www.recko.name“:[http://www.recko.name] hned několik možností, jak se nechat navnadit Řeckem. Jako první vějička se nabízí fotocestopisy po známých řeckých destinacích, na ně navazuje sekce uživatelských cestopisů, které napsali sami čtenáři „www.recko.name“:[http://www.recko.name]. Pokud toto ještě nějakému nespokojenci nestačí, může se pokochat fotografiemi ve „foto galerii“:[http://www.recko.name/galerie.php?PHPSESSID=e16d816271c499d82c8a0c763d17f53a] nebo napsat a číst příspěvky v „diskuzním fóru“:[http://www.recko.name/diskuze.php] návštěvníků a přátel Řecka. Při výběru vhodného ubytování určitě mnoha čtenářům pomohou také „recenze hotelů“:[http://www.recko.name/recenze.php], které opět píší ti, kteří si hotel či pension „užili na vlastní kůži“.

Přejeme administrátorovi stránek „www.recko.name“:[http://www.recko.name], panu Romanovi, pevné nervy a plno nápadů při administraci stránek a cestovatelům, kteří se aktivně dělí o své zážitky, plno slunečných dnů .

Jedna odpověď na “Kde hledat informace o dovolené v Řecku”

  1. Recko jsme si zamilovali a piseme o nem na tomto webu Autovylet.cz, tak snad informace nami napsane pomohou i dalsim cestovatelum to teto krasne proslunene zeme :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *